O nas

Medicor
Centrum Medyczne

W Centrum Medycznym Medicor / Klinice Medicor otworzyliśmy dział ginekologi estetycznej. Pracują u nas wyspecjalizowani lekarze ginekolodzy i lekarze medycyny estetycznej.

Bezpieczeństwo

Jakość

Komfort

Wsparcie

Specjaliści prowadzą konsultacje podstawowe, a także konsultacje kwalifikujące, a przede wszystkim przeprowadzają zabiegi z zakresu ginekologi estetycznej. Stosując wiele technik, wybranych preparatów oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia potrafią zażegnać wiele problemów, oraz sprawić, że życie pacjentek po prostu staje się lepsze.

Dążymy do tego, aby zaoferować najwyższą jakość usług, dlatego naszych pacjentów traktujemy indywidualnie i ze szczególną troską. Lekarze i kosmetolodzy stale szkolą się i śledzą światowe trendy, a my regularnie dbamy o wzbogacenie naszej oferty o najlepsze zabiegi i nowe technologie.

Lekarz ginekolog

Magdalena
Duda - Wiewiórka

Stawia na ciągły rozwój, dlatego regularnie uczestniczy w licznych szkoleniach kierunkowych, konferencjach ginekologicznych i kursach – ultrasonograficznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, kolposkopowych oraz endoskopowych.

Zobacz więcej

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie